The Wytches na dwóch koncertach w Polsce!

wytches1

Pochodzą z Brighton i grają – jak sami to pięknie określają – surf doom. W ich muzyce można się doszukać zupełnie odmiennych wpływów, uważne ucho niezaprogramowanego przez hajp słuchacza wychwyci nutkę grange’u, szczyptę stonera, no a już na pewno wypasioną sztukę noise’u. Ja jednak nie pozostawałbym na tym wdzięcznym zajęciu jakim jest ukochana przez społeczeństwo czynność tagowania, i skupił się na tym, że ów brytyjski muzyczny twór wdarł się w szeregi Heavently record (tak to ten label od TOY i Temples), a z tej okazji wydał singiel na taśmie.

Otóż drodzy czytelnicy singiel nosi nazwę Gravedweller i dostępny będzie za zupełną darmochę na stoiskach z merchandisem podczas dość obszernej trasy koncertowej zespołu. Jest także do ściągnięcia również za darmo tutaj, a także można go posłuchać poniżej.

No dobra, ale przejdźmy do konkretów. Kiedy i gdzie?! A więc 7 kwietnia w poznańskim klubie Pod Minoga (bilety w cenie 45/50) oraz dzień później, czyli 8 kwietnia w warszawskiej Hydrozagadce. Trasa odbędzie się w doborowym towarzystwie, bo zagrają u boku Blood Red Shoes, który to z kolei na 3 marca zapowiedział premierę nowego krążka – An Animal.

A tutaj plakat promujący trasę:

wytches

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s