Wooden Shjips West Cost and Europen tour

 


woodenshjipsThrill Jockey Records ogłosiło terminy drugiej części trasy koncertowej promującej Back to Land – ostatniego krążka grupy Wooden Shjips. Niestety i tym razem kwartet z słonecznego San Francisco ominie Polskę, w której gościł ostatnio w 2010 na dwóch koncertach: w klubie Re w Krakowie oraz Powiększeniu w Warszawie. W 2009 roku zespół zagrał na scenie leśnej mysłowickiego Off-Festivalu. Szczegółowy opis trasy wygląda następująco:

Styczeń

Thu Jan 16 Portland, OR – Doug Fir w/ Plankton Wat
Fri Jan 17 Seattle, WA – Crocodile w/ Kinski
Sat Jan 18 Vancouver, BC – Electric Owl
Thu Jan 23 San Francisco, CA – The Chapel w/ Carlton Melton, Golden Void
Fri Jan 24 Los Angeles, CA – The Echo w/ Carlton Melton, Golden Void
Sat Jan 25 San Diego, CA – Soda Bar w/ Carlton Melton
Sun Jan 26 Santa Ana, CA – The Constellation Room

Luty

Thu Feb 13 Oslo, Norway – Bla
Fri Feb 14 Stockholm, Sweden – Kugelbanan
Sat Feb 15 Gothenburg, Sweden – Pusterviks
Sun Feb 16 Aarhus, Denmark – Radar
Mon Feb 17 Hamburg, Germany – Kampnagel
Tue Feb 18 Nijmegen, Netherlands – Dornroosje
Wed Feb 19 Amsterdam, Netherlands – Bitterzoet
Thu Feb 20 Munich, Germany – Strom
Fri Feb 21 Vienna, Austria – Chelsea
Sat Feb 22 Budapest, Hungary – A38
Mon Feb 24 Zagreb, Croatia – Mochvara
Tue Feb 25 Milan, Italy – Circolo Magnolia
Wed Feb 26 Rome, Italy – Circolo Degli Artisti
Thu Feb 27 Ravenna, Italy – Bronson
Fri Feb 28 Torino, Italy – Spazio 211
Sat Mar 1 Marseille, France – Grim
Mon Mar 3 Barcelona, Spain – Begood
Tue Mar 4 Madrid, Spain – Moby Dick
Wed Mar 5 Porto, Portugal – HARD CLUB
Thu Mar 6 Cartaxo, Portugal – Centro Cultural Cartaxo

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s